Anasayfa  » Kedi

MATİLDA'nın SİZE MESAJI VAR ! İSTANBUL

Tarih 02/8/2017 | Hit: 89
İlan Tipi:   Yuva Arıyor
Cinsi:   Tekir Kedi
Cinsiyet:   Dişi
Yaş:   0-6 aylık
Şehir:   İstanbul
İrtibat Adı:   Itir
İrtibat Telefonu:   5325828670
İrtibat Telefonu(2):   2122273677
İrtibat Adresi:   Besiktas

Merhaba, ismim MATİLDA. Çünkü bu hayatta herkesin bir ismi olmalı.

Biz 4 kardeştik.

Her gece annem ve kardeşlerimle beraber uyurduk. Bir gün arkamı döndüm ve hepsi yok oldu. Hayatta kalmanın bu kadar zor olacağını bilseydim, doğmaya gönüllü olur muydum bilmiyorum. Her halükarda, kimse bana sormadı. Arabaların altında yaşamaya başladım. Erkek kediler beni çok dövdü. Neden bilmiyorum. Belki ishal olduğum ve kötü koktuğum içindir :( Bir gün birkaç kedi beni döverken bir insan beni kovalamaya başladı. Sürekli dayak yediğim için onun da beni döveceğini düşündüm. Bir arabanın altında ona yakalandım.

Beni bir balkona götürdü. İshal olduğum için her yere sıçtım. Sonra beni kucağına aldı. Önce orada durmak istemedim. Sonra kafamı boynuna soktum. Annemin göbeği gibi sıcaktı. Ne olduğunu anlamadan gurlamaya başlamışım. Hayatta güzel şeyler de oluyor demek ki.

Beni kliniğe götürdü. Tedavi oldum. Artık her yere sıçmıyorum ve ishal değilim. Şu anda bu kafeste yaşıyorum ve kendime bir boyun ve omuz arıyorum. Çünkü omuzlar çok rahat ve boyunlar çok sıcak. Eğer ömrüm boyunca bir omuz ve boynu olan bir ailem olacağını bilsem ve bu defa bana sorsalar, tekrar dünyaya gelmek isterim. Dayak yemek, üşümek ve saklanmak istemiyorum. Fakat bir omuz bulamazsam, gidecek hiçbir yerim yok.

Sıcak boyunlardan, gıdılardan ve omuzlardan mesaj bekliyorum. Göbek de olur. Lütfen bu sayfaya kendinizi tanıtan bir mesaj atın. İstanbul'dayım ama sıcak bir boyun için seyahat edebilirim.

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.


İrtibat Bilgisi
İrtibat Adı: Itır Özdiker
Adres: Beşiktaş
Telefon: 05325828670
Bu kullanıcının diğer ilanları
İlan sahibine Email Gönder