Anasayfa  » Kedi

BÜYÜKADALI İKİ KEDİ YUVA ARIYOR ! İSTANBUL

Tarih 04/12/2017 | Hit: 87
İlan Tipi:   Yuva Arıyor
Cinsi:   Sokak Kedisi
Cinsiyet:   Dişi
Yaş:   3-5 yaş
Şehir:   İstanbul
İrtibat Adı:   Zeynep
İrtibat Telefonu:   05373339794
İrtibat Adresi:   Büyükada

Çok acil kedilerimi sahiplendirmek durumundayım...

7 yıldır Büyükada’da oturuyorum ancak şehre taşınma ve iş dolayısıyla yer değiştirme durumlarımdan dolayı-istemeden de olsa- 2 kedimi sahiplendirme meselesine yöneldim. Kedileri şöyle tarif edeyim:

Kiki: 4 buçuk yaşında. Göğsünde beyaz yıldızı var. Sakin ve çok akıllı bir kedidir, hiç tırmaladığı görülmemiştir:) Bazen dışarı çıkmak için tutturur. Tabii çıkamayacağını bilir :) Sportif bir yapısı vardır. İltifat edildiğinde neşesi yerine gelir.

Dido: 3 yaşında alacalı, çok sakin aynı zamanda oyuncu bir kedidir. Çok güzel bir huyu vardır. Hangi odaya koyarsanız orada durur ve kimseyi rahatsız etmez. Sadece yeni gelen misafirlere şüpheyle yaklaşır:) Akşamları kağıttan bir topun peşinde koşturup yatmak ona yeter. Uzun süre kendi halinde vakit geçirebilir. Balkondan bakmaya bayılır. Çok güzel huylu ve sakin bir kedidir.
İkisi de çok sevimli ve uyumludur. Kediler birlikte ya da tek tek sahiplenilebilir. İkisi de kısırlaştırıldı. Bugüne kadar aşıları (karma, lösemi, kuduz) hiç aksamadı ve aşı karneleri de mevcut. Ayrıca her 3 ayda bir iç parazit iğneleri de yapılıdır.

Not: Gri olan Kiki'nin annesi Mavi Rus kedisi babası ise tekirdir. Galata'da oturan bir hanımın kedisinin kızıdır. Alacalı olan Dido Büyükada kedisidir. Renkleri çok güzeldir, kahverengi, bej hatta turuncusu bile vardır :)
zeynepbengu@gmail.com

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.


İrtibat Bilgisi
İrtibat Adı: Zeynep
Bu kullanıcının diğer ilanları
İlan sahibine Email Gönder